Byrå med stenskiva
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, intarsia med motiv av änglar och blomsterkransar, fleuroner, förgyllda beslag, märkt Hilding Nilsson Skåne-Tranås 1953, höjd 78, 125x50 cm, nyckel finns i utlämningen
Fanerskada i sidan (se bild), repor
294628
2015-02-22