Hästar tupp Dalarna

Hästar tupp Dalarna
Hästar tupp Dalarna
Hästar tupp Dalarna
Hästar tupp Dalarna
Hästar tupp Dalarna
Hästar tupp Dalarna

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄSTAR, 6 st, TUPP, Dalarna, 1900-tal, bemålade, med polykrom dekor, total höjd 7-13 cm

Varav 3 st med slitage

294633

2015-02-22