Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, fodral i rikt skuret trä, krönt av hjorthuvud, höjd ca 122 cm
Lod, pendel och nyckel finns, upphängning för lod saknas, fodralet med skador
294637
2015-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här