Carl Erik Ljungström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ERIK LJUNGSTRÖM (född 1911): Landskap med törnskator, signerad C Ljungström, olja på duk, 38 x 46 cm

294638

2015-02-22