Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DOCKMÖBLER, ca 50 dlr varav ca 33 dlr Nolbyn, 1900-talets första del, 13 stolar, 2 karmstolar, soffa, 2 sängar, golvur, 7 bord, vedspis, byrå, skänk, klädhängare, sängbord, toalettbord, kökshylla, sideboard, diverse småföremål, vedträ, ljusstakar, köksredskap etc, diverse textilier
Smärre bruksslitage
294641
2015-03-11