George Morland oljemålning

George Morland oljemålning
George Morland oljemålning
George Morland oljemålning
George Morland oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GEORGE MORLAND (England, 1763-1804): tillskriven, Herde med får, olja på duk, 43 x 60 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Krackelyr

294649

2015-02-22