Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GEORGE MORLAND (England, 1763-1804): tillskriven, Herde med får, olja på duk, 43 x 60 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Krackelyr
294649
2015-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här