Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KOSTNÄR (1900-tal): Man med stenblock, otydligt signerad och daterad Haggren 2, olja på duk uppklistrad på pannå, 49x34 cm
Ej ramad, smärre hål i marginaler
294652
2015-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här