Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KOSTNÄR (1900-tal): Man med stenblock, otydligt signerad och daterad Haggren 2, olja på duk uppklistrad på pannå, 49x34 cm

Ej ramad, smärre hål i marginaler

294652

2015-02-22