Léon Danchin etsning

Léon Danchin etsning
Léon Danchin etsning
Léon Danchin etsning
Léon Danchin etsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÉON DANCHIN (1887-1938), jaktmotiv, hund med morkulla, signerad Léon Danchin, 411/500, ca 26x41 cm

Något gulnat blad

294667

2015-02-22