Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BENGT NORDENBERG (1822-1902): "Interiör från bondstuga, signerad och daterad B. Nordenberg 1866, olja på duk, 54x66 cm
Rispor, färgbortfall
294676
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här