Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): "Interiör från bondstuga, signerad och daterad B. Nordenberg 1866, olja på duk, 54x66 cm

Rispor, färgbortfall

294676

2015-03-06