Pär Thelander etsning

Pär Thelander etsning
Pär Thelander etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Figurer och morot, signerad P G Thelander, 129/200, etsning, ca 23x31

294690

2015-02-23