Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Cartons, färglitografi, 1965, signerad och numrerad Miro 99/100, 70x52 cm
LITTERATUR: Mourlot 426
gulnad
294694
2015-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här