Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Cartons, färglitografi, 1965, signerad och numrerad Miro 99/100, 70x52 cm
LITTERATUR: Mourlot 426

gulnad

294694

2015-02-23