Harald Wiberg Stormbo

Harald Wiberg Stormbo
Harald Wiberg Stormbo
Harald Wiberg Stormbo
Harald Wiberg Stormbo

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-86): Rådjur landskap, signerad och daterad Harald Wiberg Stormbo d 7 dec 1961, olja på pannå, 35x50 cm

294701

2015-03-06