Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
SKRIVBORDSTOL, stockholmsarbete i Karl Johan, fanerad med jakaranda, fothylsor av mässing med hjultrissor
Smärre skador och lagningar, kompletteringar
294734
2015-02-26