Skrivbordstol Karl Johan

Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan
Skrivbordstol Karl Johan

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

SKRIVBORDSTOL, stockholmsarbete i Karl Johan, fanerad med jakaranda, fothylsor av mässing med hjultrissor

Smärre skador och lagningar, kompletteringar

294734

2015-02-26