Japanskt träsnitt Toyokuni
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): (2) Skådespelare, signerad Kunisada ga i Toshidama kartusch, färgträsnitt, obanformat, 1800-tal, ca 36x26 cm vardera, oramade monterade i passpartout
Veck o fläckar
294748
2015-02-23