Japanskt träsnitt Toyokuni

Japanskt träsnitt Toyokuni
Japanskt träsnitt Toyokuni

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): (2) Skådespelare, signerad Kunisada ga i Toshidama kartusch, färgträsnitt, obanformat, 1800-tal, ca 36x26 cm vardera, oramade monterade i passpartout

Veck o fläckar

294748

2015-02-23