Jens Fänge teckning

Jens Fänge teckning
Jens Fänge teckning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

16 000 SEK

JENS FÄNGE (född 1965): Mina vattenfärger, signerad och daterad Jens Fänge -99, gouache, tusch och infällt collage, 112x76 cm
PROVENIENS: Scharper Sundberg Gallery, Stockholm

294750

2015-03-01