Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
AXEL PETER (1863-1942): Porträtt av Kapten Harald Oscar Prytz (1836-1909), signerad Ax. Peter, olja på duk, 80x60 cm
Ytmärken
294767
2015-02-28