Axel Peter porträtt Prytz

Axel Peter porträtt Prytz
Axel Peter porträtt Prytz
Axel Peter porträtt Prytz
Axel Peter porträtt Prytz

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Porträtt av Kapten Harald Oscar Prytz (1836-1909), signerad Ax. Peter, olja på duk, 80x60 cm

Ytmärken

294767

2015-02-28