Axel Peter Prytz

Axel Peter Prytz
Axel Peter Prytz
Axel Peter Prytz
Axel Peter Prytz

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Porträtt av Claes A Prytz (1914-1936) och till höger Ingenjör Lars Oskar Prytz (1912-1999), signerad och daterad Ax. Peter 1919, olja på duk, 80x60 cm

294768

2015-02-28