Leonard Wiedh
2015-02-23
294777
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Hav, signerad L. Wiedh, olja på duk, 90x125 cm
Smärre dukrispor