Leonard Wiedh

Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Hav, signerad L. Wiedh, olja på duk, 90x125 cm

Smärre dukrispor

294777

2015-02-23