Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEONARD WIEDH (1866-1938): Hav, signerad L. Wiedh, olja på duk, 90x125 cm
Smärre dukrispor
294777
2015-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här