Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår och röda läppar, delvis bemålad metall, signerad och daterad Timo Solin -14, höjd med plexiglasplatta ca 43 cm
294780
2015-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här