Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): Eva och Adam flyr ur paradiset, signerad och daterad Yngve TH Berg 1953, träsnitt, 82x61 cm
Smärre gulnad
294795
2015-02-23