Yngve Berg

Yngve Berg
Yngve Berg

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): Eva och Adam flyr ur paradiset, signerad och daterad Yngve TH Berg 1953, träsnitt, 82x61 cm

Smärre gulnad

294795

2015-02-23