John Richard Passmore

John Richard Passmore
John Richard Passmore

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VICTOR PASMORE (1908-1998): Komposition, monogramsignerad och daterad 75, etsning, 81/90, plåtmått 66x49 totalmått 103x74 cm

294798

2015-02-23