Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 500 SEK
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, patinerad brons, signerad, och daterad Stan Wys 1994, numrerad 2/4 AP, höjd med bronssockel ca 40,5 cm
294819
2015-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här