Stan Wys bronskulptur

Stan Wys bronskulptur
Stan Wys bronskulptur
Stan Wys bronskulptur
Stan Wys bronskulptur
Stan Wys bronskulptur
Stan Wys bronskulptur
Stan Wys bronskulptur
Stan Wys bronskulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 500 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, patinerad brons, signerad, och daterad Stan Wys 1994, numrerad 2/4 AP, höjd med bronssockel ca 40,5 cm

294819

2015-03-08