Melcher Falkenberg bronsskulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MELCHER FALKENBERG, skulptur, föreställande 2 figurer, signerad och daterad Melcher Falkenberg 2001, numrerad 1/5, brons, höjd med bronssockel 45 cm

294821

2015-03-08