Acke Åslund teckning

Acke Åslund teckning
Acke Åslund teckning
Acke Åslund teckning
Acke Åslund teckning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Hästar vid stallet, signerad och daterad Acke Åslund 1921, teckning, ca 26x33 cm

Gulnad

294832

2015-02-23