Matgrupp jugend

Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend
Matgrupp jugend

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSGRUPP, ek, jugend, omkring sekelskiftet 1900, bestående av: bord med utdragsskivor (37 cm vardera), stolar 4 st, bordets höjd ca 79, 83x100 cm

Bruksslitage, bordets skiva med lagningar samt retuscher

294845

2015-02-23