Bokhylla 1930-tal

Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA med sidoskåp, 1930-tal, fanerat i alm, höjd 76, 147x28 cm

Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken, bruksslitage

294848

2015-02-23