Servisglas

Servisglas
Servisglas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISGLAS, 30 st, 1900-tal, snarlika modeller med fasetterad dekor, bestående av: 16 rödvinsglas, 14 dessertvinsglas

Slipade, varierande höjd, enstaka smärre nagg kan förekomma

294858

2015-02-23