Kjell Åslund akrylmålning

Kjell Åslund akrylmålning
Kjell Åslund akrylmålning
Kjell Åslund akrylmålning
Kjell Åslund akrylmålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ÅSLUND, (född 1948), "Grenverk", signerad Åslund, olja på papp pannå, ca 112x66 cm

294861

2015-02-23