Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DANSMASK, Marka, Elfenbenskusten, skulpterat trä och kopparplåt, 1900-talets senare del, höjd 60cm, monterad på stativ
Lagningar
294869
2015-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här