Dekorativ mask

Dekorativ mask
Dekorativ mask
Dekorativ mask
Dekorativ mask
Dekorativ mask
Dekorativ mask
Dekorativ mask
Dekorativ mask

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANSMASK, Marka, Elfenbenskusten, skulpterat trä och kopparplåt, 1900-talets senare del, höjd 60cm, monterad på stativ

Lagningar

294869

2015-03-05