Bengt Nordenberg

Bengt Nordenberg
Bengt Nordenberg
Bengt Nordenberg
Bengt Nordenberg
Bengt Nordenberg
Bengt Nordenberg

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Rastande ryttare, signerad och daterad B. Nordenberg 90, olja på duk, intyg a tergo, 63x53 cm

294876

2015-03-06