Stolar Miljö Expo
2015-02-23
294879
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 2 st, Miljö Expo, 1980-tal, delvis svartlackerad stomme, sitthöjd ca 57 cm
Bruksslitage