Peder Duke färglitografi

Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1990, 31/200, färglitografi, 40,5x34 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm

Spricka i glaset

294895

2015-03-01