Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1990, 31/200, färglitografi, 40,5x34 cm. Proveniens: 1:e intendent Göran Söderlund, Stockholm
Spricka i glaset
294895
2015-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här