Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS MASSMANN (1887-1973): Verkstadsinteriör, gouache på papper, signerad och daterad Hans Massman 1921, 62x77 cm
Bristfälligt monterad i ram
294908
2015-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här