Hans Massman

Hans Massman
Hans Massman
Hans Massman
Hans Massman

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS MASSMANN (1887-1973): Verkstadsinteriör, gouache på papper, signerad och daterad Hans Massman 1921, 62x77 cm

Bristfälligt monterad i ram

294908

2015-02-23