Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): Blomterstilleben, signerad i plåten G Braque, 372/400, litografi, ca 34 x 22 cm

Omfattande fläckar

294911

2015-02-23