Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963): Blomterstilleben, signerad i plåten G Braque, 372/400, litografi, ca 34 x 22 cm
Omfattande fläckar
294911
2015-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här