Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-TAL): Helgon med barn och putto, olja på duk, 80x60 cm

Dubblerad, renoverad

294915

2015-02-23