Ingbritt Irene Lagerberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): "Tystnadens slöja", signerad ii, olja på duk, ca 111 x 51 cm
PROVENINS: Galleri Ferm

294928

2015-03-08