Fabio Calvetti litografisk affisch

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FABIO CALVETTI (född 1959): Komposition med kvinna, signerad Fabio Calvetti, litografisk affisch, ca 80 x 68 cm
PROVENIENS: Galleri Ferm

294939

2015-03-08