Monica Cronström

Monica Cronström
Monica Cronström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA CRONSTRÖM (Finlad, född 1939): "Centralbadet", signerad och daterad 1979, 72/95, litografi, 50x45 cm

294942

2015-02-24