Johannes Martin Grimelund oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES MARTIN GRIMELUND (Norge, 1842-1917): Hamnmotiv, signerad och daterad Grimelund 1902, olja på duk, ca 39,5x46,5 cm

294944

2015-02-24