Bert-Håge Häverö

Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsbild, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 203/310, 37x44 cm

294948

2015-02-24