Bertil Vallien Kost Boda
Valmis
2015-02-24
294962
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, glasobjekt för Kosta Boda, signerad Kosta Boda B Vallien 79936, 22x22 cm, höjd 7 cm
Smärre repor