Bertil Vallien Kost Boda

Bertil Vallien Kost Boda
Bertil Vallien Kost Boda
Bertil Vallien Kost Boda
Bertil Vallien Kost Boda

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, glasobjekt för Kosta Boda, signerad Kosta Boda B Vallien 79936, 22x22 cm, höjd 7 cm

Smärre repor

294962

2015-02-24