Orientaliskt broderi
2015-02-24
294968
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTALISKT BRODERI, 1900-tal, med förgylld dekor, ca 105x210 cm
Bruksslitage