Mockaskedar Norge sterling

Mockaskedar Norge sterling
Mockaskedar Norge sterling
Mockaskedar Norge sterling
Mockaskedar Norge sterling
Mockaskedar Norge sterling
Mockaskedar Norge sterling

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MOCKASKEDAR, 12 st, sterlingsilver, Norge, 1900-talets mitt, förgyllda, dekor i emalj med motiv blommor, delvis genombrutna, längd 10 cm

Smärre slitage

294978

2015-02-24