Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAGDOLNA SZABÓ (född 1958): (3) Komposition, signerade och daterade 98 samt 00, pt , 5/20, 4/20, litografier, 24x24 cm vardera
295008
2015-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här