Grafik 3 delar

Grafik 3 delar
Grafik 3 delar
Grafik 3 delar
Grafik 3 delar
Grafik 3 delar
Grafik 3 delar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAGDOLNA SZABÓ (född 1958): (3) Komposition, signerade och daterade 98 samt 00, pt , 5/20, 4/20, litografier, 24x24 cm vardera

295008

2015-02-24