John Wipp oljemålning

John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN WIPP (1927-2005), Landskap vid Ygne II, signerad och daterad John Wipp 40, olja på duk, ca 26x35 cm

295018

2015-02-24