Corneille serigrafi

Corneille serigrafi
Corneille serigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

2 500 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och daterad 99, 34/200, serigrafi, ca 55x69 cm

295021

2015-02-24