Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
SÄNGBORD/ LAMPBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, sarg med lådor, höjd ca 60, 40x48 cm
Smärre slitage/märken
295028
2015-02-24