Lampbord sängbord

Lampbord sängbord
Lampbord sängbord
Lampbord sängbord
Lampbord sängbord
Lampbord sängbord
Lampbord sängbord
Lampbord sängbord
Lampbord sängbord

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SÄNGBORD/ LAMPBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, sarg med lådor, höjd ca 60, 40x48 cm

Smärre slitage/märken

295028

2015-02-24